kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Daniel Radcliffe fot. Warner Bros. PolandObraz "Starcie tytanów" oraz dwie ostatnie części opowieści o Harry Potterze trafią na ekrany kin w wersji 3D.
 
 
Dramat "Była sobie dziewczyna" otrzymał aż osiem nominacji do nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej.
 
 
Kina Cinema City zapraszają na kolejną odsłonę największych dzieł Mozarta, Bizeta, Prokofiewa czy Czajkowskiego w inscenizacji najlepszych scen operowych Europy i nie tylko - londyńskiego Royal Opera House Covent Garden, a także Teatro Real Madrid, the Chapel of King's College w Cambridge i Paris Opéra Ballet w Palais Garnier.
 
 
Od 1 września w centrum wyposażenia wnętrz DOMOTEKA można podziwiać wystawę prac Agnieszki Szyfter, zatytułowaną „All about women".
 
 
Nowa powieść Katarzyny Grocholi jest najchętniej kupowaną książką w Polsce. Czytelniczki polubiły Sarę Ziębę, bohaterkę nowej powieści Katarzyny Grocholi Kryształowy Anioł. Według opublikowanego Topu Empiku Kryształowy Anioł cieszy się największą popularnością wśród czytelników.
 
 
Multimedialna Polka włączyła się w Filmową Stolicę Lata. Pierwszy pokaz już 10 lipca. Autorzy projektu specjalnie dla pań przygotowali plenerowe seanse filmowe w Ogrodzie Saskim, które wejdą w skład prezentowanego w letnie piątki cyklu MultimediaOFF.
 
 
Grupa U2 oddała hołd Królowi Popu podczas pierwszego koncertu trasy "360° World Tour", która rozpoczęła się wczoraj w Barcelonie.
 
 
Amelle Berrabah jest przekonana, że fani Sugababes będą zaskoczeni nowym singlem tria. Wokalistka grupy zdradziła, że już niebawem Sugababes zaprezentują światu zupełnie nowe brzmienie.
 
 
Wystawa Beaty Wąsowskiej zatytułowana „<a id="a_nsitsp_0">Kobiety</a> takie jak ja" będzie czynna do 30 czerwca. W galerii „Piano Nobile" artystka zaprezentuje najnowsze prace. Określenie „jak ja" nie oznacza tu „jak Beata Wąsowska", lecz „jak ja, ta, która odwiedza wystawę, ta, która patrzy na obraz."
 
 
Teatr Groteska kolejny raz zaprasza do udziału w Wielkiej Paradzie Smoków, która odbędzie się w weekend - 6 i 7 czerwca w Krakowie.
 
 
Strony: [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»