kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Listy do M., fot. materiały dystrybutoraKomedia romantyczna "Listy do M." przypadła do gustu polskim widzom. W weekend otwarcia film przyciągnął do kin niemal 400 tysięcy widzów.
 
 
Justin Bieber fot. Universal Music PolskaJustin Bieber i Usher udostępnili do odsłuchu cover "The Christmas Song (Chestnuts Roasting on an Open Fire)".
 
 
Iluzjon Filmoteki Narodowej organizuje Wieczór Meksykański, w ramach którego odbędzie się pokaz specjalny filmu Janusza Połoma „Mala Yerba – Złe Zioło”. Gościem wieczoru będzie reżyser filmu oraz tajemnicza dama z Meksyku - Catrina. Spotkanie poprowadzi dr Krzysztof Smolana z Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego.
 
 
fot. Magiczne zakątki PolskiJuż niebawem, bo pod koniec października, w pięciu miastach w Polsce - Chorzowie, Głogowie, Rybniku, Lublinie oraz Łodzi będziemy mogli obejrzeć niezwykle inspirujące, odkrywające wiele tajemniczych miejsc, wystawy fotograficzne. Prezentowane na wystawach zdjęcia to nagrodzone w konkursie „” prace, których autorami są mieszkańcy wspomnianych miast oraz ich okolic.
 
 
Teatr plastyczny, teatr lalek, animacja, pantomima, teatr czarny, taniec… - teatry z Polski i świata już szósty dzień prezentują niezwykłe, ciekawe spektakle w ramach XV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2011. Z kolorowym światem teatru mogą spotkać się już kilkumiesięczne niemowlęta, a dorośli odkryć obrazy Chagalla w spektaklu Teatru Lalki i Aktora Groteska z Krakowa. Festiwal Korczak to „więcej niż teatr” to „Teatr +…” warsztaty, happeningi, rozmowy i dyskusje z twórcami, wystawy plastyczne, Jurorzy Juniorzy, Festiwalowe Studio Internetowe... To już ostatnie dni, gdy Warszawa gości spektakle dla młodego widza.
 
 
„Bajkowa Drużyna” to pięknie i oryginalnie wydana, kolorowa, pełna radości książka, łącząca wspaniałą zabawę z mądrymi tekstami w znakomitym wykonaniu. Autorką wszystkich tekstów i rysunków jest znana piosenkarka Kasia Klich.
 
 
„W sieci kobiecych hitów” to składanka muzycznych przebojów od Wirtualnej Polski. Na dwupłytowym wydawnictwie znalazło się 40 utworów, śpiewanych przez najpopularniejsze artystki ostatnich lat.
 
 
fot. Teatr RampaTeatr to sztuka, która powinna być dostępna nie zależnie od wieku. Czas przełamać stereotyp, że teatr dedykowany jest wyłącznie dla osób starszych. XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2011 część swoich spektakli dedykuje maluszkom, nawet tym kilkumiesięcznym. Warto zapoznać się z ich bogatą ofertą przedstawień w Teatrze Rampa i zabrać na nie swoje pociechy.
 
 
fot. AgoraSiedem książek - trzy powieści, dwa tomy esejów, zbiór opowiadań i dziennik - znalazło się w tegorocznym finale Nagrody Literackiej NIKE 2011. Zwycięzcę konkursu poznamy w niedzielę, 2 października br.
 
 
Lady Gaga fot. Universal Music Polska4 października ukaże się nowa edycja ostatniego albumu Lady GaGi, "Born This Way". Dzieło wydane zostanie na PenDrivie. Zamknięty w mieszczącym 2GB nośniku zestaw składać będzie się z 17 utworów z płyty "Born This Way", sześciu remiksów oraz teledysków. Całość uzupełni galeria zdjęć i specjalny dodatek dla członków fan-clubu.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »