kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Galeria SzalomKrakowska Galeria Szalom prezentuje wystawę Joanny Tokarczyk „Kobieta w czerwieni". Jeżeli lubisz kolor czerwony i sądzisz, że dobrze oddaje twój charakter, zapewne spodobają ci się propozycje malarki.
 
 
4 marca w Centrum Sztuki Filmowej w Katowicach rusza trzecia edycja FEMINOstrady - przeglądu filmów o tematyce kobiecej.
 
 
© Hirurg - Fotolia.comW dniach od 17 do 19 kwietnia w Teatrze Polskim we Wrocławiu odbędzie się {gencode}14. edycja festiwalu literackiego Port Literacki{/gencode} organizowanego przez Biuro Literackie.
 
 
4 marca na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja na temat problematyki kobiecej w kontekście kulturowym i międzykulturowym z cyklu „Kobieta w kulturze". W tym roku przewodnim mottem konferencji jest hasło: „Kobieta, mężczyzna, miłość".
 
 
Ania Dąbrowska fot. Sony BMGZnamy artystów, którzy zostali nominowani do tegorocznych Fryderyków. Najwięcej nagród - aż 8 - ma szansę zdobyć Ania Dąbrowska.

 
 
Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie zaprasza wszystkich, którzy chcieliby obdarować swoich dziadków nietypowym upominkiem, na „Rodzinne spotkania z tradycją", które odbędą się 17 stycznia o godz. 11.30. Tematem spotkania będą „Kwiatowe pocztówki na Dzień Babci i Dziadka - warsztaty wycinanki łowickiej".
 
 
Kasia Nosowska zdominowała najnowsze notowanie OLiS-u albumem "Osiecka". Płyta zadebiutowała w ubiegłym tygodniu na 5. miejscu i szybko wspięła się do góry, detronizując "Chinese Democracy" Guns N' Roses.
 
 
Heidi Range - wokalistka brytyjskiego zespołu Sugababes, obwiniła w imieniu grupy wytwórnię płytową Island za słabą sprzedaż ich najnowszej płyty "Catfights and Spotlights".
 
 
Na Mikołajki polskie dzieci otrzymają literaci prezent – 6 grudnia w księgarniach pojawi się nowa książka autorstwa J.K. Rowling z ilustracjami samej autorki. Wydanie "Baśni barda Beedle'a" związane jest z akcją charytatywną zainicjowaną przez pisarkę na rzecz dzieci dorastających w domach dziecka w Europie Wschodniej.
 
 
30 marca na jedynym koncercie w Polsce pojawi się legendarna formacja The Sisters of Mercy. Występ zespołu kierowanego przez charyzmatycznego Andrew Eldtritcha będzie miał miejsce w warszawskim klubie Stodoła.
 
 
Strony: [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»