kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Photosani - Fotolia.comWróżby to stara jak świat metoda na poznanie przyszłości. Któż z nas nie jest ciekawy co go czeka jutro, pojutrze czy za kilka lat? Mimo że to głównie panie otwarte są na tajemnicze praktyki mające na celu uchylenie chociaż rąbka tajemnicy przyszłości, zdarza się, że także panowie chętnie poddają się magii wróżb. Szczególnie w takie wieczory jak wigilia św. Andrzeja, czyli inaczej mówiąc w Andrzejki, wszyscy bez względu na płeć chętnie włączamy się do wróżebnej zabawy w poznawanie przyszłości.
 
 
Tegoroczny Festiwal Kryminału odbędzie się w dniach 19 - 22 listopada. Fani tego gatunku spotkają się na imprezach zorganizowanych w 12 polskich miastach: Bielsku-Białej, Bochni, Chrzanowie, Gdańsku, Kędzierzynie-Koźlu, Krakowie, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Racibórzu, Rzeszowie i Toruniu.
 
 
Dwukrotnie nominowana do Grammy w 2007 roku soulowa wokalistka Ledisi wydała właśnie nowy krążek.
 
 
12 listopada podczas gali w sali kongresowej Pałacu Kultury i Nauki zostały wręczone tegoroczne Złote Kaczki.
 
 
Enya "And Winter Came" fot. Warner Music PolandPo dwudziestu latach od ukazania się albumu "Watermark", Enya wydaje swój siódmy studyjny krążek zatytułowany "And Winter Came". Materiał pojawi się w sklepach już w poniedziałek, 10 listopada.
 
 
Britney Spears fot. Sony BMGBritney Spears i 30 Seconds To Mars otrzymali po dwie statuetki podczas odbywającej się w Liverpoolu gali MTV Europe Music Awards 2008.
 
 
10 listopada w sali Akademii Muzycznej w Katowicach po raz pierwszy zostaną wręczone tytuły „Ambasadora Polszczyzny”. Tytuł ten jest przyznawany osobom lub instytucjom za wybitne zasługi w krzewieniu pięknej, poprawnej i etycznej polszczyzny poprzez działalność artystyczną, naukową, publicystyczną, duszpasterską lub w każdej innej sferze życia publicznego.
 
 
W Krakowie w dniach 28 – 30 października odbywają się Urodziny Herberta – największe wydarzenie literackie związane z obchodami Roku Zbigniewa Herberta.
 
 
Zac Efron fot. Forum FilmFilm "High School Musical 3: Ostatnia klasa" został nowym liderem amerykańskiego box office.
 
 
17 listopada ukaże się nowe dzieło Beyoncé. Wydawnictwo zatytułowane "I Am... Sasha Fierce" składa się z dwóch krążków.
 
 
Strony: [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »