kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Mia Wasikowska fot. ITI Cinema14 października do kin trafi film "Jane Eyre", będący adaptacją powieści Charlotte Brontë z 1847 roku. Główna bohaterka dzieła zainspirowała postać Belli z sagi "Zmierzch" Stephenie Meyer.
 
 
fot. www.sfr.com.plMimo wieku, swoimi przygodami nadal bawią i uczą kolejne pokolenia najmłodszych. Bolek i Lolek, Reksio, Błękitny Rycerzyk na stałe wpisały się w krajobraz Bielska-Białej. To właśnie tutaj wszystko się zaczęło – w Studiu Filmów Rysunkowych, w którym powstanie interaktywne muzeum polskich bajek „Bajkowe miasto”.
 
 
Tak jak dobrze skrojona sukienka, muzyka klasyczna jest zawsze modna. Na koncertach, które odbędą się w Warszawie między 29 września a 2 października, będzie okazja do poznania klasyków na luzie. La Folle Journée de Varsovie to festiwal prezentujący twórczość wielkich kompozytorów - Liszta, Szymanowskiego, Brahmsa, Straussa i Mahlera w oryginalnej formie. Przekonaj się, jakie emocje może budzić ich muzyka.
 
 
W przyszłym miesiącu zespół Within Temptation odwiedzi Polskę z dwoma koncertami. Krakowski występ, zaplanowany na 22 października, nie odbędzie się jednak w klubie Studio, lecz w Hali Wisły.
 
 
Stephen Moyer fot. HBOOd 1 października polscy telewidzowie będą mogli śledzić czwarty sezon serialu "Czysta krew". W tym samym czasie w Stanach będą trwały prace nad piątą odsłoną hitu.
 
 
Rihanna fot. Universal Music PolskaRihanna podpisała kontrakt z Barbados Tourism Authority. Piosenkarka na mocy umowy będzie przez kilka lat promować turystykę na rodzinnej wyspie.
 
 
Amy Winehouse fot. Universal Music PolskaAmy Winehouse drugi tydzień z rzędu znajduje się na pierwszym miejscu UK Charts.
 
 
Daniel Radcliffe fot. Warner Bros. PolandObraz "Harry Potter i insygnia śmierci cz. 2" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office.
 
 
Janet Jackson fot. EMI Music PolandJanet Jackson zaśpiewa w duecie z nieżyjącym bratem. Wokalistka zrobi to wirtualnie. Duet będzie można usłyszeć podczas nadchodzącego koncertu gwiazdy w Royal Albert Hall. Rodzeństwo "wykona" wspólny przebój "Scream", który nagrali w 1995 roku.
 
 
Znamy dokładny rozkład koncertów nadchodzącego OFF Festivalu. Ostatnim wykonawcą, zaproszonym przez Artura Rojka jest BiFF.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »