kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. American Film FestivalWczoraj rozpocząła się pierwsza edycja American Film Festival (AFF), nowego festiwalu filmowego we Wrocławiu, który jest pierwszym i jedynym tego rodzaju wydarzeniem w Polsce, a obok festiwalu w Deauville we Francji, jest także wyjątkowy w skali europejskiej.
 
 
fot. IluzjonW dniach 14 - 17 października 2010 r. w Kinie Iluzjon Filmoteki Narodowej odbędzie się 8. edycja Święta Niemego Kina. Impreza, zaplanowana pierwotnie na kwiecień nie odbyła się z powodu żałoby narodowej.
 
 
Mariah Carey fot. Universal Music PolskaMariah Carey potwierdziła, iż szykuje płytę ze świątecznymi piosenkami. Wydawnictwo "Merry Christmas II You" powinno ukazać się 2 listopada.
 
 
Anna Paquin fot. Forum FilmTwórcy serialu "Czysta krew" rozważają nakręcenie pełnometrażowej produkcji o wampirach z Bon Temps.
 
 
20 września ukaże się nowy album Brodki, "Granda". Z częścią materiału można jednak zapoznać się już teraz.
 
 
Lady GaGa fot. Universal Music PolskaLady GaGa zdobyła 8 nagród podczas tegorocznej gali MTV Video Music. Wokalistka nominowana była w 13 kategoriach zarówno za klip "Bad Romance", jak i "Telephone". Artystka podczas ceremonii pojawiała się w kilku strojach, w tym w kontrowersyjnej "mięsnej" sukni.
 
 
fot. AngelusLiteracka Nagroda Europy Środkowej ANGELUS to najważniejsza nagroda w dziedzinie twórczości prozatorskiej tłumaczonej na język polski. Zwycięzcę piątej edycji konkursu poznamy 4 grudnia, ale już 1 września jury złożone z wybitnych znawców literatury pod przewodnictwem rosyjskiej poetki Natalii Gorbaniewskiej, ogłosiło 14 tytułów, które znalazły się w półfinale.
 
 
fot. Teatr Kamienica18 września na deskach Teatru Kamienica gorąca premiera spektaklu "I tak Cię kocham". Tym razem Emilian Kamiński stworzył autorskie przedstawienie z błyskotliwą i zabawnie poprowadzoną intrygą dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Akcja toczy się w pulsującej życiem przedwojennej Warszawie.
 
 
Pedro Almodóvar fot. Gutek Film/SPIPedro Almodóvar rozpoczyna prace nad nowym filmem, "La piel que habito". Reżyser zdradził szczegóły dotyczące obsady.
 
 
Mariah Carey fot. Universal Music PolskaMariah Carey szykuje nowy bożonarodzeniowy album.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»