kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Można już kupować bilety na jedyny w Polsce koncert Jane Birkin. Ta znana aktorka i piosenkarka wystąpi w Warszawie 4 lutego. Bilety kosztują od 70 do 180 zł.
 
 
fot. krakow.plSwój Karnawał ma Wenecja i wiele innych miast na całym świecie. Teraz dołączy do nich Kraków. Od 26 stycznia do 5 lutego zobaczyć będzie można ponad czterdzieści wydarzeń przygotowanych specjalnie z okazji karnawału, w tym m.in. koncerty, wielobarwne parady, bale kostiumowe i pokazy filmowe.
 
 
Dostępne pod adresem www. kino.cineman.pl jest udostępnianym non stop, 24 godziny na dobę, multipleksem kinowym z pięcioma salami, w których będziesz mógł oglądać filmy w czasie rzeczywistym. Repertuar filmowy przygotowany został tak, aby każdy widz mógł odnaleźć to, co lubi najbardziej.
 
 
„Miłość szczęśliwa i inne wiersze” to pierwszy w Polsce wybór wierszy miłosnych Wisławy Szymborskiej. Ukazał się 26 listopada nakładem wydawnictwa a5. Jego autorem jest Ryszard Krynicki.
 
 
Największe talenty z Harlemu, legendarnej dzielnicy Nowego Jorku, już wkrótce przyjadą do Polski z nowym, elektryzującym repertuarem. Najlepsze czarne głosy Ameryki z nowym repertuarem już w grudniu w Polsce.
 
 
W środę, 7 listopada br. zostały wręczone w Warszawie nagrody Stowarzyszenia Autorów ZaiKS. Uhonorowano między innymi Silvię Borysową, Jerzego Maksymiuka oraz prof. Yi Lijun, nazywaną ambasadorem polskiej kultury literackiej w Chinach.
 
 
W dniach 23-25 listopada br. w centrum handlowo - rozrywkowym Blue City w Warszawie odbędzie się Japoński Festyn Kulturalny „Yatta!”, organizowany przez Fundację Rozwoju Młodych Talentów Artystycznych Fermata z Warszawy.
 
 
© vikacita - Fotolia.comNajwiększa w historii produkcja z Bollywood pojawi się w Polsce. Blisko stu artystów z Indii: śpiewaków, tancerzy, muzyków zaprezentuje się podczas trzech przedstawień – 15 grudnia w Warszawie, 16 grudnia w Katowicach i 17 grudnia we Wrocławiu.
 
 
Na konferencji prasowej w Pałacu Kultury i Nauki organizatorzy tygodnia kultury japońskiej, czyli Warszawa i International Friendship Foundation, poinformowali o imprezach, które podczas Japan Week będą się odbywać w Warszawie. Od 26 do 30 października warszawiacy poznają Kraj Kwitnącej Wiśni dzięki prezentowanym, szczycącym się nierzadko kilkusetletnią tradycją obrzędom, sztuce, malarstwie, muzyce.
 
 
27 października, w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się koncert promujący album „Beauty & Crime”. Wystąpi Suzanne Vega, nazywana Leonardem Cohenem w spódnicy.
 
 
Strony: [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »