kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jason Isaacs przekonuje wszystkich fanów Harry'ego Pottera, że ostatni film z serii nie rozczaruje fanów. Aktor wcielił się w ekranizacjach książek J. K. Rowling w postać Lucjusza Malfoya.
 
 
fot. Loża Patronów TeatruProcedura wejścia na salę, oczekiwanie na rozpoczęcie przedstawienia, niezrozumiałe słownictwo czy etykieta ubioru. Wielu z nas przeraża ogrom informacji i zasad, których należy przestrzegać w teatrze. Jednak sztuka nie jest przyjemnością tylko dla wybranych. Wystarczy poznać kilka podstawowych zasad, aby w teatrze poczuć się jak ryba w wodzie i zabłysnąć w towarzystwie.
 
 
fot. goneta.netKsiążka przebyła niebywale długą drogę, żeby wyglądać tak jak teraz. Obecnie wyróżniamy dwie główne formy książki - wersję papierową i elektroniczny tekst, czyli e-book. Czy nowoczesna, elektroniczna wersja książki wyprze jej papierową „starszą siostrę" z obiegu?
 
 
fot. Adarsh Upadhyay, flickr.comObraz "Jak zostać królem" zatriumfował podczas 83. gali wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.
 
 
Ben Lyon, amerykański krytyk filmowy skomentował dla telewizji E! Entertainment nominacje do tegorocznych nagród Akademii Filmowej – Oscary 2011.
 
 
Najpopularniejsze na świecie przygody tajnego agenta brytyjskiego wywiadu 007 ponownie powrócą na kinowe ekrany - zapowiedziała wytwórnia MGM.
 
 
Sonia Bohosiewicz fot. Monolith FilmsDo sieci trafił właśnie zwiastun komedii "Wojna żeńsko-męska" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W roli głównej pojawia się Sonia Bohosiewicz.
 
 
Sędzia oddalił powództwo zarzucające autorce Harry'ego Pottera - JK Rowling kopiowanie pracy innego autora.
 
 
Już w przyszłym tygodniu poznamy nowy singel Britney Spears. Kawałek nosi tytuł "Hold It Against Me".
 
 
Angelina Jolie zapewnia, że jej debiut reżyserski, niezatytułowany jak dotąd dramat wojenny, nie będzie "zbyt ciężki". Film gwiazdy opowie o trudnym, lecz płomiennym romansie młodego Serba i Muzułmanki. Gdy wybucha wojna w Bośni, kobieta zostaje uwięziona w serbskim obozie koncentracyjnym, z którego jej ukochany postanawia ją uratować.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »