kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. banner z psemW dniach od 9 do 17 listopada w Poznaniu w Concordia Design będzie można oglądać wystawę zatytułowaną „Kto ty jesteś?”. To szczególny projekt, który uczy patriotyzmu najmłodszych, objaśniając i oswajając tak abstrakcyjne dla dziecka terminy jak: ojczyzna czy bohaterstwo. W ramach akcji 11 listopada w Dzień Niepodległości odbędą się warsztaty dla dzieci „Niepodległość czyli kreatywny patriotyzm”. A wszystko po to, aby pokazać dzieciom w jaki sposób na co dzień mogą przejawiać patriotyzm w prostych czynnościach.
 
 
© gazmoi - Fotolia.comZmęczenie po ciężkim i stresującym dniu w pracy, za oknem jesień, aura nie sprzyja spacerom, a dni są coraz krótsze. To wszystko nie nastraja nas pozytywnie. Dlatego w długie październikowe czy listopadowe wieczory, warto sięgnąć po książkę. Jakie tytuły wybierać, aby zapewnić sobie godziny wciągającej lektury podpowiadają eksperci Księgarni Internetowej Gandalf.
 
 
© Edyta Pawlowska - Fotolia.comKim jest typowy e-czytelnik mieszkający w dużym mieście? To kobieta w wieku 15-25 lat, która najczęściej sięga po fantastykę i kryminały. Typowa e-czytelniczka korzysta z nowoczesnych zdobyczy techniki – do czytania używa czytnika lub tabletu i jest przekonana, że przyszłość książek stanowią e-booki – wynika z raportu stworzonego na podstawie ulicznej sondy przeprowadzonej przez Virtualo w Warszawie.
 
 
© stillkost - Fotolia.comLiczba polskich seriali rośnie, podobnie jak ich oglądalność – niektóre z nich gromadzą przed telewizorami nawet kilkanaście milionów widzów. Press-Service Monitoring Mediów postanowił sprawdzić, czy seriale najchętniej wybierane przez Polaków są również najpopularniejsze wśród internatów. Które polskie produkcje goszczą najczęściej w mediach społecznościowych?
 
 
Chcesz słuchać legalnie muzyki w sieci za grosze? Możesz skorzystać z coraz popularniejszych na polskim rynku serwisów streamingowych, dostarczających muzykę na żądanie użytkownika za pośrednictwem Internetu. Każdy z nich oferuje bezpłatne, ale też i płatne pakiety. PayU - dostawca płatności internetowych podpowiada jak korzystać z popularnych serwisów muzycznych.
 
 
fot. Antoine Taveneaux, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsObraz "Argo" Bena Afflecka otrzymał Oscara za najlepszy film 2012 roku.
 
 
fot. AbbaGrupa ABBA The Show odwiedzi Polskę w ramach międzynarodowego tournee. Już na początku marca zagra w Katowicach, we Wrocławiu i w Gdańsku.
 
 
Nouvelle Vague fot. Universal Music Polska17 listopada w krakowskim klubie Kwadrat wystąpi grupa Nouvelle Vague.
 
 
Emily Mortimer i Jeff Daniels fot. HBOLatem polskie HBO pokaże premierowo trzy seriale - "Newsroom", "Dziewczyny" i "Miasto cudów".
 
 
Radzimir Dębski fot. Mateusz NasternakJimek, czyli polski kompozytor i producent Radzimir Dębski, został zwycięzcą światowego konkursu Beyoncé na najlepszy remiks kawałka "End Of Time".
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »