kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Arkadiusz Jakubik fot. Kino ŚwiatArkadiusz Jakubik zakończył prace na nowym filmem zatytułowanym "Prosta historia o morderstwie".
 
 
fot. Scorpions fot. Sony Music4 marca 2016 roku w Tauron Arena Kraków wystąpi zespół Scorpions. Kapela postanowiła osobiście zaprosić polskich fanów na show.
 
 
Fot. Pozytywni_Magdalena Boczarska30 listopada 2015 roku na deskach warszawskiego Teatru IMKA odbędzie się spektakl „POZYTYWNI” autorstwa Cezarego Harasimowicza. Na scenie zobaczymy m.in. Magdalenę Boczarską, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora i Łukasza Simlata. Przedstawienie realizowane jest w ramach siódmej edycji kampanii Projekt Test, która jest częścią międzynarodowej akcji MAC AIDS FUND podejmującej na całym świecie działania na rzecz walki z AIDS.
 
 
fot. Krzysztof Cugowski fot. Archiwum artysty9 października, do sprzedaży trafia solowa płyta Krzysztofa Cugowskiego, "Przebudzenie". Premierę ma również teledysk do singla promującego dzieło.
 
 
© gazmoi - Fotolia.comJesień sprzyja czytaniu - wielu kojarzy tę porę roku z wygodnym fotelem i książką w ręku. Nieprzyjemny chłód poranków i szarobure oblicze, zwłaszcza późnej jesieni, potrafi skutecznie odstraszyć od spacerowania. Wtedy najlepszym przyjacielem jest właśnie książka. Oto trzy propozycje, po które warto sięgnąć w najbliższym czasie.
 
 
fot. 4 września wejdzie do kin nowy film w reżyserii Dariusz Glazera. "Mur" to historia ukazująca współczesnych Romea i Julię w świecie strzeżonych osiedli, klasowych podziałów oraz murów, którymi bogaci odgradzają się od biednych. W rolach głównych zobaczymy Tomasza Schuchardta oraz Martę Nieradkiewicz.
 
 
fot. Plakat Skrzypek na dachu, autor Andrzej PągowskiDla tych, którzy kochają teatr i nie chcą czekać na rozpoczęcie nowego sezonu teatralnego, Teatr Żydowski w Warszawie przygotował miłą niespodziankę. Od 14 do 16 sierpnia wystawiany będzie światowej sławy musical „Skrzypek na dachu” w reżyserii i choreografii Jana Szurmieja. Kolejne spektakle zaplanowano na 25 i 26 września.
 
 
fot. @ stadt wien marekting4 lipca rozpoczął się w austriackiej stolicy 25. Festiwal Filmu Muzycznego. Codziennie po zapadnięciu zmroku na wiedeńskim Placu Ratuszowym można posłuchać utworów klasycznych w wykonaniu światowych gwiazd i zobaczyć przedstawienia taneczne. Impreza potrwa do 6 września 2015 roku.
 
 
fot. Julia MalischnigW dniach od 2 do 7 października 2015 roku odbędzie się XVIII Wrocławski Festiwal Gitarowy GITARA+ Ladies. W ramach wrocławskiej imprezy odbędzie się 7 koncertów, w czasie których zagrają najwybitniejsze artystki z Austrii, Bułgarii, Hiszpanii, Kanady, Niemiec, Polski oraz Stanów Zjednoczonych.
 
 
fot. Książki15 lipca poznamy listę „100 książek, które trzeba przeczytać”, stworzoną przez znane postaci świata polskiej kultury w ramach ogólnopolskiego projektu Empiku. Następnie w internetowym głosowaniu czytelnicy będą mogli wybierać pozycje z listy, ale dodawać też własne propozycje, które uważają za godne polecenia.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »